Blog

14Nov2023

בין אם הם נוצרו רק כחלק משיחה עדינה, צורת אמנות ישרה או בדיחה, גיפים של חשפנות נמצאים בכל רחבי האינטרנט.

הקטע הזה עוסק בקובצי GIF שנעשו כדי להצחיק מישהו, כמעט כמו שאתה מסתכל על תמונה עם רצועת צחוק שמנענעת את ראשך לצד ההתרחשויות המצחיקות על המסך. אבל GIFS מונפש נראה אפילו יותר מטופש למי שמככב בהם ולפעמים הומור הוא לא מה שהם מחפשים.

ישנם רק כ-200 קובצי סטריפטיז לערך, אבל הם נמצאים בכל רחבי האינטרנט. כתוצאה מכך, הרבה פורומים מקוונים ואתרי שיתוף תמונות כמו Tumblr ו-Reddit.

הביטוי הזה משמש כדי לעשות מיניות של משהו תוך הפשטה ממנו מסוכנות והזדהות. ניתן למצוא גיפים של Striptease בכל רחבי האינטרנט, אתר אחד הוא השרשור GoneWild הפופולרי ביותר של Reddit שבו כל אחד יכול לפרסם תמונות לא מצונזרות של עצמו עירום. זה הופך את זה למקובל יותר בציבור לראות עירום, התנהגות מינית גלויה בגוף שהחברה נתנה לו בושה היסטורית, לעתים קרובות הופכת אותו לבלתי נגיש באופן לא פרופורציונלי לאנשים שאינם הטרוסקסואלים וגברים. יותר מכל חשיפה של אדם אחר בדרך זו הופכת את הגוף ממרחב אישי לציבורי כאשר אנו נחשפים לא רק לפגיעות שלנו אלא גם לפגיעות שלהם.

גיפים מקושרים בדרך כלל לתמונות הומוריסטיות או משעממות. אבל מה אם תוכל לתבל את ההודעות שלך במשהו בלתי צפוי – כמו חשפנות?

מאמר זה יראה לכם כיצד להפיק את המרב מהרעיון הזה. https://escortinalbertpark.com/post/cisttibpohou1972.php

עבור רבים, חשפנות תכניס אותם למצב של עוררות. עבור אחרים, זה עלול לגרום להם להתפרץ מצחוק – במיוחד הגילוי הפתאומי.

ייתכן שחלק זה לא נראה כמו נושא מתאים לכל הקוראים, קבוצות הגיל והתרבויות.

ישנם אלפי גיפים שונים על סטריפינג, רובם בעלי אופי מיני מאוד מפורש. למרות שחלק מהתמונות מלאות התושייה הללו עושות עבודה נאותה בתיאור האופן שבו בגדים מוסרים מגופו של אדם, לרוב מה שהם עושים זה לייצר טריגרים פוטנציאליים ולגרום למעשה להיראות גרוטסקי למישהו.

הפוסט הזה ייקח הפסקה מתוכן פוגעני בדרך כלל שאנו מפרסמים בנושאי מוות או צדק חברתי כדי לגרום לך לצחוק או להרגיש נהדר, או פשוט לבדר אותך. זה יהיה חקירה סוציולוגית קצרה לתוך קובצי GIF שמתארים אובייקטיפיקציה ודה-הומניזציה של נשים.

בעידן זה, החברה שלנו החלה להראות סימני קבלה כלפי עירום. בעשור האחרון זה הפך להיות נפוץ לראות אמהות מניקות במרחבים ציבוריים כמו על ספסלים או חדרי אמבטיה נקיים מבושה ומעוררים מבטים נבזיים המעידים על משהו עסיסי לבהות בו. יש גם לחץ עצום על בני נוער ובני נוער (במיוחד בנות) מבני גילם המאמינים שיש

28Lug2021

Levico Terme è diventata ufficialmente “il Paese delle Api”
Siamo da sempre sensibili al turismo sostenibile e facciamo parte degli Hotel amici delle api
Ogni mercoledì proponiamo il laboratorio “Facciamo una candela con la cera d’api” con una nota Apicoltura della zona. Il laboratorio riscuote notevole successo ogni settimana I bambini si divertono a creare la candela personalizzata con il loro nome e le famiglie posso toccare con mano il lavoro degli apicoltori. Su prenotazione si può riposare in compagnia delle api in una casetta dove gli ospiti si possono rilassare stando accanto gli alveari e senza avere paura delle punture delle api. Altre attività proposte: Vivi un giorno da ape e Alla scoperta dei fiori del lungolago di Levico.

Per maggiori informazioni visitate il nuovo sito internet:  Levico Terme paese delle api

 

 

4Apr2017

Ponte 1° maggio Festival del latte e della lana. Dalla mungitura… alle nostre tavole! Potrete scoprire, apprendere, assaggiare e vivere in prima persona tutto ciò che riguarda il mondo del latte, della lana e dei loro derivati.

Un vero e proprio percorso che vi condurrà a conoscere le nostre montagne, la vita delle nostre malghe, la tradizione contadina, la produzione di latte, formaggio e i suoi derivati secondo metodi antichi.

Protagonisti della festa saranno i contadini ed i prodotti legati al mondo del latte in particolare il Formaggio Vézzena uno dei formaggi più antichi della tradizione casearia trentina, prodotto esclusivamente con il latte estivo delle vacche delle malghe dell’Altopiano di Vézzena. Un formaggio particolarmente ricercato per le sue caratteristiche organolettiche dovute alla particolarità delle erbe dei pascoli.

Seguite la “Via del Latte” ed entrerete direttamente nel “Pianeta Latte”, dove le tabelle informative vi condurranno alla scoperta di questo curioso mondo.

Fatevi catturare dai“Sapori delle Malghe” per conoscere da vicino i loro prodotti unici e genuini. Potrete degustare e portare a casa vostra tutte le loro prelibatezze, direttamente dal produttore al consumatore. Inoltre lungo le vie del centro vi attendono stand gastronomici e di artigianato locale con oggetti curiosi ed originali.

Tra le prelibatezze culinarie a base di latte proposte dai ristoranti e dai bar di Levico non potevano mancare gli appuntamentigastronomici con menù e aperitivi a tema.

25Mar2017

MILKA SEMPRE CON NOI 🙂

Ovunque tu sia, qualunque cosa tu faccia quì al family c’è un ombra benefica 🙂 MILKA che supervisione tutto e si fa amare come solo un animaletto può 🙂 ti vogliamo bene anche noi MILKA <3

 

Condividi
EnglishFrenchGermanItalian